WITAMY W RZESZOWSKIEJ WARKOCZYKARNI

To jedyne takie miejsce na Podkarpaciu, w samym centrum Rzeszowa, tuż obok zamku i multimedialnej fontanny, gdzie zapleciesz rozmaite afrykańskie fryzury. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a także o kierowanie indywidualnych zapytań odnośnie fryzur, o których zamarzysz.  

Nie ma możliwości płatności kartą. 

Włosy, które wybierasz to wybór ostateczny, ponieważ ja nie mam sklepu, tylko zamawiam je na Twoje życzenie. Jeśli są niedostępne kolory, które wybrałaś to zastrzegam sobie możliwość zmiany na najbardziej zbliżone do tych wybranych.

Proszę o przemyślane wybory, by nie było potem rozczarowań. 

Zadatki w polskim prawie są bezzwrotne. Za te pieniądze zamawiam włosy, które wybrałaś/wybrałeś. W momencie wpłaty nie ma zwrotu, ani jeśli nie przyjdziesz na wykonanie usługi nie ma możliwości odbioru włosów. Włosy wówczas są zapłatą za zmarnowany termin. Dopuszczam możliwość zmiany terminu 7 dni wcześniej na małe fryzury i 14 dni wcześniej na warkoczyki syntetyczne. Innej opcji nie ma. Zadatek wówczas przepada.

Masz 4 drogi kontaktu:

- PRZEZ FANPAGE NA FACEBOOKU warkoczykarnia.pl warkoczyki rzeszów

- INSTAGRAM (warkoczyakrniapl)

- MAIL (warkoczykarnia.pl@gmail.com)

- sms (570287073)

 

Przygotuj zdjęcie swoich włosów w kucyku z profilu. Na pewno o nie zapytam, w pierwszej kolejności.

Inne fryzury są dostępne na tej stronie. Jeśli nie ma terminu na którym Ci zależy, również skorzystaj z indywidualnego kontaktu. Odblokuję możliwość wyboru lub razem poszukamy odpowiedniego dla nas obu.

 

DO zobaczenia